blank
EvTasarım

Ev Projesi: Port Alaçatı

Port Alaçatı, hayalinizdeki evi, lüks ve konforu özgün çizgilerle buluşturarak gerçeğe dönüştürdü. İhtiyacınız olanı ve daha fazlasını en ince detayına kadar sizin için düşünüp tasarladık. Yenkur çizgisiyle şıklığın, özgünlüğün ve kalitenin birleştiği lüks bir yaşam alanı sunarak hak ettiğinizi almanızı sağlıyoruz.
Proje
Port Alaçatı
Proje Türü
Ev Projesi
Lokasyon
Alaçatı, İzmir
Yıl
2020
Mimar
Can Yengül
Mobilya
Yenkur

Doğanın en güzel renklerini taşıyan deniz ve dağ manzarasını dekorasyonla harmanlayarak huzurlu bir yeniçağ masalı yarattık.

   Modern tarzın göze çarptığıblank dekorasyonda mobilyalar, ceviz ve toprak tonlarında lakelerin hakim olduğu sade, zarif ve şık seçimlerden oluşmaktadır. Oturma odasında rahat köşe koltuğu farklı ve özgün tasarıma sahip berjerler ile tamamlandı. Ahşabın ağırlıklı olduğu mobilyalara ince tasarım metal detaylar eşlik etmektedir. Sehpalarda yine özgün tasarımlar ön plana çıkarken doğal ağaç yüzeyi ortama farklı bir hava katmaktadır. Alanı daraltmayan ve dekorasyonu tamamlayan duvara monte TV sehpası şık tasarımı ile göz doldurmaktadır. Yatak odalarında sade ve işlevsellik ön plana çıkarken yine açık tonlar ile ferah bir atmosfer yaratılmıştır. Rahat ve konforlu yatağınızda sabah güzel bir manzaraya uyanırken gece tavandan yıldızları izleyebilirsiniz. Özel tasarım abajurlar ve yatak başlığı ile uyumlu komodinler ile şık bir yatak odası tasarladık. Alanı daraltmayan, zarif duvara monte TV sehpası, puf ile yatak odanızda ihtiyacınız olabilecek her şeyi mükemmel bir kombinasyonla tamamladık. Misafirlerinizi en iyi şekilde karşılamanızı amaçladığımız misafir yatak odasında gömme gardırop ile yerden tasarruf sağlarken estetik bir görünüm elde ettik. 

blank

   Koyu renk ahşabın ağırlıklı kullanıldığı çalışma odasında aydınlatmalı kitaplık ve kitaplıkla uyumlu çekmeceli çok şık bir çalışma masası, özel tasarım bir masa lambası ile size özel bir çalışma alanı yarattık. Açık renkli köşe koltuğu ve kahvenizi rahat içmenizi sağlayacak sehpa ile huzurlu bir dinlenme ve okuma köşesi oluşturduk. Mutfağınızı alışılmışın dışında oldukça işlevsel ve bir o kadar estetik bir görünüme kavuşturduk. Ada mutfak şeklinde tasarlanan alan boydan boya toprak tonda lake kapakların şıklığı İtalyan camlarla tamamlandı. İnce ve zarif dolaplar ile çevreleyerek geniş bir depolama ve saklama alanı sunduk. Ayrıca lezzetli yemekler ile keyifli sofralar hazırlamanız için teknolojik aksesuarlar ile işlevselliğini kuvvetlendirdik. Açık renk tonların hakim olduğu, göz yormayan, temiz ve aydınlık bir mutfakta kahve ile sohbetinizi koyulaştıracağınız ada alanını şık sandalyeler ile tamamladık.

   Çizilme, asit, alkol gibi güçlü dış etkenlere karşı dayanıklı seramik yüzey yemek masası, rahat sandalyeler, ortamı aydınlatan şık avizeler, duvara monte dolapların oluşturduğu yemek alanına, misafirlerinize akılda kalıcı ve seçkin yemek davetleriblank sunmanız için görsel lezzet kattık. Kiler, giyinme odası, çamaşır odası alanlarının işlevselliğini artırarak düzenli ve daha verimli kullanımını sağladık. Odaya göre tasarlanmış raf ve dolaplar ile depolama ve saklama alanı ile düzenli bir yaşam alanı sunmayı amaçladık. Evin içerisinde kullanılan aydınlatmaların her birini doğru şekilde konumlandırarak hoş bir atmosfer yarattık. Duvarlarda, tabloların üzerinde, koridorlarda, dolaplarda kısacası evin her alanında uygun aydınlatmalar ile vurguları arttırıp doğru kontrastları yakaladık. Spot ışıkların eşlik ettiği özgün tasarım aydınlatmalar, şık avizeler, duvarlarda oymalı ve aydınlatmalı detaylar eşsiz bir görsel kompozisyon oluşturdu. Aynalar; gün ışığını daha fazla hissedebileceğiniz bir şekilde konumlandırılırken dekorasyonun en önemli tamamlayıcıları olarak yer buldu. Özel ışıklandırma ve yaratıcı ayna modelleri ile duvarlara sanat eseri görünümünü kazandırdık. Dekorasyonun en önemli  tamamlayıcılarından olan aksesuarlardan birbirinden şık ve zarif olanlarını sizler için seçtik. Port Alaçatı evlerinde sınırsız bir yaratıcılık ile tasarlanan ve kalitesi ile ön plana çıkan Uttermost aksesuarlar ile mükemmel dokunuşlar yaptık. Bahçe mobilyalarında yine ahşabın sıcaklığını kullandık. Konforlu dinlenme, sohbet alanları ile yazın tadını konforlu bahçe mobilyalarında çıkarabilmenizi amaçladık. Sizin ve misafirlerinizin keyifli vakit geçirmesi için havuz kenarı ve balkon kısmında farklı kombinasyonlar ile düzenlediğimiz oturma alanları düzenledik. Her bir alanın ayrı ve özel düzenlendiği aynı zamanda birbiri ile bütünlük sağladığı Alaçatı Port’u “Evin her köşesinde ve her detayında kalite ve şıklığın hakim olması” misyonumuz ile hazırladık. Yenkur çizgisini yansıtarak her parçasında zarafet ve kaliteyi aynı zamanda işlevselliği ön plana çıkardığımız zamansız ve eskimeyecek bir dekorasyon yaptık. Yenkur sadece yaşam alanınızı tasarlamaz aynı zamanda size elegan bir yaşam tarzı sunar.

Hemen iletişime geçin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir