blank

Ofis Projesi: Sennder GmbH Polska – Wroclaw

Avrupa’nın önde gelen unicorn Start-Uplarından SENNDER GmbH, avrupa çapında FTL taşımaları tamamen dijital bir platform üstünden yöneterek, aradaki tüm maliyetleri ve aracıları çıkaran bir B2B girişimidir. Sunduğu dijital platform sayesinde küçük taşıma şirketlerini büyük müşterilerle buluşturuyor.

Berlin’de başladığımız projenin devam projesi olan Sennder Polska, avrupada hızla büyüyen Sennder'in altıncı ofis projesidir. Bu Projede, mekanın büyük olması sebebi ile kurumsal kimliği yansıtan yeni elementler eklenmiştir. İlk kat 2021 yılında, ikinci kat ise 2022 yılında gerçekleşmiştir. Projede mutfakta bulunan hareketli koltukların yanı sıra salıncaklı sandalyede ilgi çeken yenilikler arasında. Bu projeye özel tasarlanan mutfaklar, konteyner ile kaplanan toplantı kabinleri, girişte bulunan resepsiyon desk'i ve showroom'u, uyku kabinleri, arena tarzında küçük toplantı odaları ofiste dinamik bir enerji oluşturmaktadır.

Ofis projesi için ürettiğimiz tüm mobilyalar tamamen yerine özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir.

Sennder web sitesi: www.sennder.com
Proje Türü
Ofis Projesi
Lokasyon
Wroclaw, Polonya
Yıl
2021 ~ 2022
2400 m²
Mimar
Lidya Yengül
Mobilya
Yenkur

Proje aşamaları

Tasarım ve fikir

Tasarım ve fikir

Ofis projesine uygun materyaller, tasarım ruhu, fonksiyonellik, beklentilerin belirlenmesi, tartışılması ve kararlaştırılması.

Planlama ve Üretim

Planlama ve Üretim

Tüm tedarik, üretim ve montaj süreçlerinin hazırlanması. Katma değerli üretim teknikleri ve zamanlama ile sonuç odaklı gerçekçi planlama.

Montaj

Montaj

Tüm ürünlerinin İzmir'de bulunan 5.000 kapalı alan tesisimizden direk olarak proje alanına gönderilmesi ve deneyimli Yenkur personelinin titizlikle kurulumları tamamlaması.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir