blank
EvTasarım

Ev Projesi: Limanreis Güzelbahçe Modern Villa

Ev projesi, müşterimizin istediği şekilde belirlenen malzeme, renk ve stil konseptleri ile tasarlanarak, Yenkur koleksiyonundaki ürünler ve ihtiyaca özel üretilen sabit mobilyalar ile son halini aldı. Bu, projenin özelleştirilmiş ve tamamen müşteriye özel olmasını sağladı.
Proje
Güzelbahçe Limanreis Villa
Mimar
Yenkur Tasarım Ekibi
Mobilya
Yenkur Modern ve Özel Üretim
Aksesuar
Uttermost
Aydınlatma
Hudson Valley

Bu ev projesi, modern ve minimal bir tarzın yanı sıra rahat ve keyifli bir yaşam alanı yaratmasını amaçlamaktadır. Üzerinde çalıştığımız bu oda açık mutfak, yemek alanı ve oturma alanını bir arada barındırmaktadır. Bu özellikle kullanım kolaylığı açısından oldukça avantajlıdır.

Mutfak alanı, ipek mat lake ile kaplanmış mutfak dolapları ve dekton seramik malzemeden yapılmış mutfak tezgahı ile süslenmiştir. Bu malzemeler, dayanıklılık ve kolay temizlenirlik açısından oldukça iyi seçimlerdir. Ayrıca çekmeceler, içlerinde kir birikmesini önleyen paslanmaz çelik raylarla kaplanmıştır ve yumuşak kapanma mekanizmalarına sahiptirler. Böylece çok hızlı kapandığında bile, geleneksel dolap kapakları gibi çarpmadan sorunsuz bir şekilde kapanırlar.

Oturma alanı, sade ve kendine özgü bir tarzda tasarlanmıştır. Mobilya seçimi, projenin genel tarzına uyumludur ve rahat ve işlevsel bir ortam yaratır. Kanepe, kavisli dresuar ve orta sehpa Curvus koleksiyonumuza ait olup adını latince anlamı olan kavis kelimesinden almaktadır. Bu koleksiyondaki ahşap detaylar hareli kayın kaplamadan oluşur. Ayrıca, oturma alanındaki tekli koltuklar 360 derece dönebilen mekanizmaya sahiptir ve kullanıcının rahat ve esnek bir şekilde oturmasını sağlar.

Dekorasyon ve bütünleyici tasarım ihtiyaçlarınız için Yenkur tasarım ekibi olarak sizi dinliyor, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza göre tasarımı şekillendirerek projelendiriyor ve uyguluyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir