Ofis Projesi: Sennder GmbH Berlin

Avrupanın kalbinde Berlin merkezli bir start up olan Sennder Gmbh, avrupa çapında FTL taşımaları tamamen dijital bir platform üzerinden yöneterek, aradaki tüm maliyetleri çıkaran bir girişim. Sunduğu platform sayesinde bir yada iki aracı olan küçük şirketler de, büyük lojistik şirketleri de verimli bir şekilde müşterilerle buluşturuluyor.
Sennder ofis projesinin tasarımda Mimar Lidya Yengül, Sennder'in girişimci kimliği ve genç ruhlu firma kültürünü yansıtan tasarımları ön plana çıkarmış. Kontraplak malzemenin domine ettiği mobilyalara Sennder'in kurumsal renkleri gri ve turuncu eşlik ediyor. Geleneksel ve sıkıcı bir ofis yerine; sosyal, dinamik ve eğlenceli bir ortam yaratılması hedeflenmiş. Arena alanında tüm ekibin birlikle sunum ve ya söyleşi izleyebileceği geniş bir alan bulunuyor. Lojistik firması olmasından konteynerlar dan ilham alınarak ürettiğimiz duvar kaplamaları ofise hem fark hemde kimlik katıyor. Özel toplantı kabinlerinde kullandığımız akustik paneller sayesinde sesin dar mekanda yankılanmasının engelleyerek, hızlı emilmesini sağladık. Ofis projesi için ürettiğimiz tüm mobilyalar tamamen yerine özel olarak ayarlandı.

Sennder web sitesi: www.sennder.com
Proje
Sennder GmbH Berlin
Proje Türü
Ofis Projesi
Mimar
Lidya Yengül
Mobilya
Yenkur

Proje aşamaları

Tasarım ve fikir

Tasarım ve fikir

Ofis projesine uygun materyaller, tasarım ruhu, fonksiyonellik, beklentilerin belirlenmesi, tartışılması ve kararlaştırılması.

Planlama ve Üretim

Planlama ve Üretim

Tüm tedarik, üretim ve montaj süreçlerinin hazırlanması. Katma değerli üretim teknikleri ve zamanlama ile sonuç odaklı gerçekçi planlama.

Montaj

Montaj

Tüm ürünlerinin İzmir'de bulunan 5.000 kapalı alan tesisimizden direk olarak proje alanına gönderilmesi ve deneyimli Yenkur personelinin titizlikle kurulumları tamamlaması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir